Raport_o_stanie_zapewnienia_dostepnosci.pdf

Miejskie Przedszkole nr 4 w Katowicach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej https://mp04katowice.edupage.org/

Data publikacji strony internetowej: 2016.

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2020-04-01.

Status pod względem zgodności z ustawą

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych

• filmy nie posiadają napisów dla osób niesłyszących, z uwagi na fakt, że zostały opublikowane  przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej
  • Niektóre zdjęcia z wydarzeń nie posiadają pełnych opisów alternatywnych

Data sporządzenia Deklaracji i metoda oceny dostępności cyfrowej

Oświadczenie sporządzono dnia: 2020-04-01.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4, Marzena Terlecka, e-mail: mp04.katowice@interia.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 32 202 90 64. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.

Dostępność architektoniczna

1. Przedszkole znajduje się na parterze budynku V Liceum Ogólnokształcącego. Wejście do przedszkola znajduje się od strony boiska, prowadzą do niego schody. Wejście jest ogólnodostępne w godzinach pracy przedszkola.
  2. Po wejściu do przedszkola po lewej stronie znajduje się jadalnia i kuchnia oraz gabinet P. Intendent. Na wprost wejścia znajduje się szatnia, toaleta dla dzieci i personelu oraz umywalnia. Wzdłuż korytarza znajdują się trzy sale przedszkolne oraz gabinet dyrektora.

1. Osobami oddelegowanymi do udzielania informacji przy wejściu głównym są

pracownicy obsługi.